בכניסה לבית החדש או במהלך השיפוצים של הבית הקיים, יש כמה נושאים שכולנו שמים עליהם את הדגש, כמו אזור העבודה במטבח או המקלחון באמבטיה. אנחנו מחפשים שטח עבודה רחב ונוח, קרמיקה נקייה, וכמובן עיצוב מרשים שיעניק לבית אווירה נעימה וחמה. עם זאת, פרט אחד הוא קריטי במיוחד, בוודאי בכל הקשור להיגיינה אישית – האסלה. החלפת האסלה יכולה להיות חשובה במצבים שונים אבל תכלית פעולה זו היא אחת – חידוש האסלה המשומשת בחדשה, שהיא נקייה והיגיינית יותר. כאשר אנחנו נדרשים לבחור אסלה חדשה יש בפנינו מספר חלופות ונדמה שאחת המובילות בהן היא להתקין אסלה תלויה שלמעשה איננה מחוברת כלל לרצפה, וגם הניאגרה שלה איננה בולטת לעין, אלא מוחבאת בקיר. האפשרות המוכרת הנוספת היא אסלה סטנדרטית מסורתית, זו שכולנו מכירים כאסלה שמחוברת אל הקרקע וגם הניאגרה שלה בולטת מעליה.

ההבדלים העיקריים בין סוגים של אסלה תלויה

לאחר שזיהינו את שני סוגי האסלות העיקריים, נשאלת בוודאי השאלה מה ההבדל בין אסלות תלויות לקלאסיות, או למעשה – מה עדיף. אסלה קלאסית שמחוברת לקרקע נחשבת ללא ספק לאסלה חזקה יותר בכל הקשור לשטיפת המים. זאת משום שגובה המכל מאפשר שטיפה טובה. היתרון הנוסף קשור בעיקר לתקציב, שכן השיטה המסורתית להתקנת אסלות היא גם השיטה המוזלת יותר. מצד שני, אסלה תלויה מציעה פתרון עיצובי נוח ומרשים יותר. הסתרת מכל השטיפה בקיר הופך את חדר האמבטיה להרבה פחות עמוס ולהרבה יותר מסודר, וגם מקל את היכולת לנקות סביב השטח הזה. סוגיית הניקיון היא היתרון המשמעותי של האסלה הזו, שהרי שניתוק שלה מהקרקע מאפשר לנקות את הרצפה בצורה פשוטה ונוחה מאוד. העובדה שהניאגרה מוטמנת בקיר ושמדובר בתהליך התקנה שונה משפיעה, באופן טבעי, גם על המחיר, אבל גם אם המחיר מעט יותר גבוה, אין ספק שזוהי בחירה שמאפשרת לשדרג את מראה החלל ולהקל על משימות הניקיון.

שמים דגש על הבטיחות

לצד יתרונות עיצוביים ועל אף השאיפה להקל משמעותית על הפרויקט המאתגר שנקרא ניקיון הבית, יש עוד נושא אחד שצריך לתת עליו את הדעת, וזהו נושא הבטיחות. בעודכם מנסים להחליט איזה סוג אסלה יתאים יותר לבית שלכם אתם בהחלט צריכים לזכור שעל האסלה להיות בטיחותית ומאושרת לשימוש בהתאם לסטנדרטים שנקבעו על ידי מכון התקנים. הדבר האחרון שאתם זקוקים לו הוא שהאסלה תישבר או תקרוס, ואם מדובר על אסלה שמחוברת לקיר אתם צריכים לוודא שהיא יציבה וחזקה מאוד. אנשי המקצוע המתאימים יוכלו לעזור לכם לעשות את זה נכון ויוודאו שאתם מתקינים אסלה נכונה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם, לחלל שבו היא אמורה להיות מותקנת, וכמובן גם לתקציב שקבעתם. התייעצו ונסו להחליט איזו אסלה נראית לכם מרשימה יותר ועוד יותר מכך, איזו אסלה פרקטית יותר.

אסלה תלויה Aquablade® משלבת סגנון וביצוע חדשני ומושלם!

האסלה מעוצבת עם קוים נקיים חלקים ומודרנים. פרט לעיצוב, האסלה מצטיינת בנושא החשוב ביותר – הדחת הלכלוך בצורה הכי יעילה וטובה שקיימת. התעלה הנסתרת יוצרת ערוץ של לחץ מים גבוה – להב -"BLADE" של מים אשר שוטף את דופן האסלה מלמעלה למטה בחזקה. המים נלחצים מסביב לאסלה בתעלה הפנימית יוצרים 2 ג'טים של מים אשר שוטפים לכלוך קשה. הגיינה: ברוב האסלות ישנם איזורים רבים אשר המים לא מגיעים אליהם ולא מנקים אותם, באסלת Aquablade כ – 95% מהשטח נשטף בפעולת ההדחה. הגיינה: באסלת Aquablade הנקיון הרבה יותר קל היות ואין פינות נסתרות אשר אוגרות לכלוך ובקטריות ובאופן כללי עיצוב האסלה מתאפיין בקווים חלקים ועדינים אשר לא אוגרים לכלוך דבר אשר הופך את מלאכת הניקיון לקלה הרבה יותר.

לחצו כאן למידע נוסף על כלים סניטריים