עיצוב אריחי קרמיקה לאמבטיה ולשירותים

בעבר לא היה נהוג להשקיע מחשבה רבה בעיצוב חדרי אמבטיה ושירותים, וכפועל יוצא גם תחום אריחי הקרמיקה היה מוגבל לאריחי קרמיקה בעיצובים ובצבעים סטנדרטיים. אולם במשך השנים הקדמה הטכנולוגית והחדשנות העיצובית חדרו גם לתחום עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים. כיום אריחים לאמבטיה הפכו לאלמנט עיצובי עיקרי בעיצוב חדרי אמבטיה ושירותים לבתים פרטיים, חדרים בבתי מלון, בצימרים ובחדרי שירותים במקומות ציבוריים שונים. בשל כך ניתן למצוא כיום מגוון רחב של אריחי קרמיקה לאמבטיה בצבעים ובעיצובים שונים, כמו גם שיטות עבודה ייחודיות וחדשניות עם קרמיקה.

התמורות הבולטות בעיצוב קרמיקה לאמבטיות
עיצוב אריחי קרמיקה לאמבטיה יכול להעניק לכל חדר אמבטיה או שירותים מראה יוקרתי,מעוצב ומפנק. הודות לאינספור אפשרויות העיצוב עם קרמיקה, כל אחד יכול להתאים את עיצוב החדר לטעמו האישי ולצרכיו. ישנם אריחי קרמיקה למקלחת בצבעים שונים, אריחים עם הדפסים, עם עיטורים בחריטה או בתבליטים ועוד. בשילוב עם כלים סניטריים איכותיים כל חדר אמבטיה ושירותים יכול לקבל מראה ייחודי. ניתן ליצור מראה יוקרתי, מלכותי, מודרני, אוורירי, ועוד אינסוף אפשרויות.

מעוניינים לחדש את מראה חדר הרחצה מבלי להחליפו לחלוטין? כאן נכנסת קרמיקה למקלחת
אין ספק שבכולנו לעתים מקוננת התחושה כי אנו זקוקים לשינוי במראהו הכללי של הבית. אולם, היות ומדובר בהוצאה כלכלית לא קטנה כלל, לעתים מספיק לבצע שינוי קטן יחסית, המעניק תחושה של שינוי גדול. אופציה מצוינת לביצוע השינוי הנ"ל הינו החלפת האריחים הקיימים לאריחים מודרניים ומרהיבים יותר. כך, תוכלו ללא ספק לשפר במידה ניכרת את מראהו הכללי של חדר הרחצה שלכם.

כיצד לבחור אריחים למקלחת

כיום, מגוון האפשרויות הקיימות עשוי להקשות רבות על הבחירה. אולם, עם כל הכבוד לסגנון הדקורטיבי, עלינו להקפיד ולשים את הדגש קודם כל על האיכות ועל כושר העמידות של האריחים. בנוסף, בטרם אנו בוחרים סוג מסוים של קרמיקה, מומלץ לקבל כמה שיותר מידע על התחזוקה הכללית שלה. לדוגמא – באילו חומרי ניקוי מותר לנו להשתמש ומהם הצעדים הכלליים שבהם עלינו לנקוט על מנת לשמרה לאורך זמן. כאשר מדובר בחיפוי של חדרי אמבטיה, הבחירה בקרמיקה היא בהחלט הבחירה הנבונה והפרקטית ביותר.

היתרונות באריחי קרמיקה לאמבטיה
היתרון הגדול ביותר בקרמיקה הינו עמידותו בפני מים. זה הזמן להיפרד מקירות רטובים, מרטיבות בתקרה, ולהתחיל לתכנן את השינוי שתעשו בחדרי האמבטיה בביתכם, שינוי אשר יחזיק מעמד לאורך שנים בשחיקה אפסית. יתרון נוסף, חשוב לא פחות, הינו קלות הניקוי של האריחים לעומת רצפה רגילה וקיר רגיל. חומרי ניקוי מיוחדים וזמינים בכל סופרמרקט, עבור ניקוי אריחים, מאפשר לכם לתת לאמבטיה מראה מבריק, נקי, מרענן, במינימום זמן והשקעה.

למה חשוב להשקיע בחדר האמבטיה?
שאלה זו עולה רבות וחשוב לתת לה מענה. חדר האמבטיה אינו חדר רגיל. אין בו ספה לשבת עליה או מיטה לשכב עליה, ולעיתים מתקבלת ההרגשה כי זהו מרחב משני ולא חשוב כמו יתר החדרים בבית. רובינו מנהלים חיים מלאים ועמוסים, ולא תמיד לוקחים את הרגע. האמבטיה היא המקום לקחת את הרגע, לעצור על מנת להתרענן ולאגור כוחות להמשך. החשיבות של עיצוב חדר האמבטיה באופן שינעם לנו ויתן לנו הרגשה טובה, רגועה, משוחררת, הינה רבה. זה המקום בו אנו עוצרים ומתמלאים בכוחות להמשך היום והפעילות.

כיצד נבחר אריחים למקלחת?
עיצוב חדר האמבטיה באריחי קרמיקה, מאפשר לכם מגוון עשיר ורחב של סגנונות, צבעים, גדלים, צורות, כך שכל אחד יכול לבחור את הסגנון שלו. אנו נשמח להתאים עבורכם את מה שהכי מדבר אליכם, בצבע, בצורה, בסגנון. הטכנולוגיות החדשניות כיום מאפשרות לייצר אריחים למקלחת ועליהם ציורים בצבעים שונים, גדלים שונים, צורות שונות, ועל ידי כך להעניק לחדר האמבטיה את החשיבות שלו כחדר מן המניין, ברחבי הבית.

ואם אין לי אמבטיה?
הרי לא באמת צריך אמבטיה כדי לעצב את המרחב באריחי קרמיקה. גם בסביבה של מקלחת רגילה, ניתן ורצוי לבצע חיפוי של אריחי קרמיקה, על מנת להגן על הקירות מפני רטיבות, וכמובן על מנת לעצב את המקום ולהעניק לו מראה ייחודי לבית שלכם.

מגוון סגנונות עיצוב
לצד הפרקטיקה של השימוש באריחי קרמיקה כעמידים בפני מים, החשיבות של בחירת הסגנון המתאים לכם מבחינה עיצובית, חשוב באותה מידה. אריחי הקרמיקה מוצעים כיום במגוון דוגמאות, עיצובים, צבעים ומרקמים, וכל אחד יכול לבחור את הסגנון שמתאים לו ולעצב באריחי קרמיקה את חדר האמבטיה שלו. מדובר אגב, לא רק בחיפוי האמבטיה עצמה, גם לרצפה של חדר האמבטיה יש תפקיד חשוב בעיצוב המקום, אנו בגוטשטיין קרמיקה נשמח לסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים לכם, תוך השלמת הקרמיקה ברצפה לזו שבאמבטיה, ויצירת מרחב מאפשר, נעים וביתי, אשר מתאים לכם במיוחד.

כמה מילים לגבי ההתקנה
התקנת הקרמיקה באופן מקצועי חשובה ומהותית ביותר על מנת לשמור על מראה נקי, מדוייק ומעוצב כראוי. הקפידו להתקין את הקרמיקה רק באמצעות מתקין מורשה ומנוסה, אשר יידע לשמור לאורך זמן על הקרמיקה שבחרתם.