האם ניתן להתאים פינת אוכל לאריחי קרמיקה?

הרבה פעמים נשאלת השאלה האם ניתן להתאים פינת אוכל לכל סוג של חומר, כאשר אחת מהשאלות הנפוצות ביותר שעולות היא על קרמיקה.

קרמיקה הינה חומר מלאכותי שמיוצר במפעלי יצור בניגוד לאריחי חיפוי אחרים אשר נחשבים טבעיים, כאשר שומעים קרמיקה האסוציאציה הראשונה שעולה לראש היא של האמבטיה והשירותים, בעבר אכן אריחי הקרמיקה היו נפוצים בעיקר בשירותים ובאמבטיה וגם לא היה מבחר רב של צבעים, רובם היו לבנים או צבע קרם, אבל בשנים האחרונות תעשיה זאת התפתחה מאד והיום מייצרים קרמיקה בכל הצבעים, ומתקינים אותה לא רק באמבטיות ובשירותים אלא בכל הבית, לפעמים אפילו קשה מאד לשים לב כי מדובר בקרמיקה.

בשל העובדה שהיום ניתן לספק אריחי קרמיקה בכל צבע ואנשים מתקינים אותם גם בקירות המטבח וחדר האוכל, הרבה יותר קל להתאים פינות אוכל לאריחי קרמיקה מאשר מה שהיה פעם.

אווירה מהנה היא חובה לכל ארוחה

פינת אוכל היא אחת מהמקומות החשובים בכל בית, אנחנו נבלה שם לא מעט בחיינו, כאשר אנחנו אוכלים ביחד עם המשפחה אנחנו רוצים אווירה נעימה וטובה המתאימה לצרכינו ולהעדפתנו העיצובית, נהוג להתאים את פינת האוכל לעיצוב הכללי של הבית, אבל לא תמיד, לעיתים ישנם אנשים שמעדיפים שדווקא פינת האוכל תיתן איזה טוויסט בכל עניין העיצוב ודווקא היא מקבלת צבעים אחרים ואביזרים אחרים שגורמים לה להראות שונה משאר הבית, למשל אם בקרמיקה עסקננו, אז כל הבית בקרמיקה בצבע מסוים ופתאום פינת האוכל כולה בחיפוי פרקט ואריחי עץ טבעי , מה שנותן את האפשרות לצאת לכמה רגעים מהעיצוב והאווירה הרגילים ולקבל איזה שעה של עיצוב אחר.

כמובן שכל אחד וטעמו האישי ואפשר להתאים כל חדר וחדר להעדפה אישית של כל אחד.

פינה מתקפלת לחסכון במקום ועיצוב

ישנם אנשים שלא אוהבים שפינת האוכל לוקחת להם מקום רב וגם לזה יש פתרון מאד טוב, מי שמעוניין שאריחי הקרמיקה שלו ישארו יתומים ללא שולחנות מיותרים וכסאות שמסתובבות במטבח יכול לרכוש לעצמו פינת אוכל מודולרית, האפשרות הזאת דיי חדשה ונוצרה בעיקר בשל מצוקת הדיור והחדרים הקטנים, במקרים כאלה יש צורך לפנות כמה שיותר מקום כי הדירות קטנות ולכן כאשר מגיע שעת האוכל או שאתם מארחים חברים מאד קל לפתוח את הפינה המודולרית, שולחן מתקפל עם כיסאות שהופך במהירות לפינת אוכל איכותית ויפה.
מה שיפה בכל זה הוא שלא מדובר באיזה שולחן קטן מפלסטיק, היום אפשר למצוא פינות מודולריות בצבעים שונים, בסוגים שונים של חומרים (כן אפילו מעץ טבעי) שנראים כמו פינת אוכל איכותית ומעוצבת לכל דבר והכל בכמה קליקים.

נגמרה הארוחה? מעולה, עוד כמה קליקים והבית חוזר לקדמותו כאילו כלום. ההמצאה הזאת מעולה למי שיש לו חדרים קטנים ולא רוצה שהפינת אוכל תתפוס לו מקום רב, או אנשים שלא אוהבים שהשולחנות והכיסאות מפריעים לעיצוב הכללי של הבית והקירות, כמו שאמרנו כבר, כל אחד וטעמו האישי.