פתרונות ניקוי ושטיפה תעשייתיים

על ידי 27 בנובמבר 2018כללי

פעולת הניקיון אינה פשוטה כלל וככל שהשטח גדול יותר, כך הפעולה מסתבכת. לאחר דקות ארוכות של ניקיון אתם כבר מרגישים עייפים, ואם נוסיף לזה את העובדה כי ישנם כתמים קשים מאוד שאי אפשר לנקותם באמצעי ניקיון בסיסיים נקבל מתכון לייאוש מוחלט. למזלנו יש כיום פתרונות ניקוי ושטיפה מתקדמים ביותר.

שואב אבק תעשייתי

דבר ידוע הוא כי טרם שטיפת הרצפה יש צורך לנקות ממנה את הלכלוך היבש. בכדי לעשות זאת, אנו בוחרים לרוב אחת משתי דרכי הניקיון הבסיסיות: יש את אלו ששואבים ויש את אלו שמטאטאים. כאשר שואב אבק תעשייתי יהיה לצדכם פעולת השאיבה תהיה הרבה יותר מהירה. נכון ששואב אבק כזה יהיה גדול מאוד ולא תמיד פשוט למצוא מקום לאחסן אותו אך למפעל או לעסק זה בוודאי לא יפריע. אפילו הבית שלכם יכול להתנקות באמצעות שואב אבק תעשייתי כי למרות הגודל המאסיבי שלו, צינור השאיבה שלו יכול להגיע גם למקומות צרים מאוד.

מטאטאי כביש מתקדמים

אחרי ששאבתם את כל האבק עם שואב אבק תעשייתי ככל הנראה תצטרכו להתחיל לשטוף. הבעיה היא שקשה מאוד לשטוף שטח רב, זה יכול לקחת זמן רב ויש גם צורך בכוח אדם רב כשמדובר בשטח של כמה מאות מטרים. כדי לפתור את הבעיה הזו ישנו פתרון שנקרא מטאטא כביש. אולי השם שלו מעט יבלבל אתכם אך זה הזמן לספר לכם שהוא יכול לקצף גם מרצפות ישנות וחדשות, רצפות בטון ואפילו רצפת פרקט. מטאטאי הכביש יכולים לפעול גם במתאר חיצוני, אז הם יהיו מונעים על דיזל, וגם במתאר פנימי בגרסה החשמלית. יש מטאטאי כביש שישמשו ככלי רכב שניתן לנהוג עליו.

מכונות שטיפה בלחץ

אחרי שהאבק נשאב והרצפה כבר מקורצפת יכול להיות שתישארו עם כל מיני כתמים שמטאטאי הכביש לא יכולים לנקות. יכול להיות שזה יהיה כתם של צבע, אולי כתם של בוץ ועוד אלף ואחד גורמים. במצב כזה יש שתי אפשרויות, אשר הנפוצה ביותר היא לקחת סמרטוט ולהתחיל לנגב. אפשר גם להרטיב סקוטש ולשים עליו מעט חומר ניקוי ולהתחיל לשפשף אך זה יכול לפגוע מאוד בקיר עצמו. דרך הניקיון הטובה יותר היא להשתמש במכונת שטיפה בלחץ מים גבוה, כאשר זרם המים החזק יכול להסיר את רוב הכתמים בלי בעיה, בעיקר הודות לאביזרים שיתחברו על הפייה שלו.

מכונות קיטור להסרת כתמים

אין ספק שמכונת שטיפה בלחץ מים גבוה יכולה להסיר את רוב הכתמים, אך לא את כל הכתמים. לצד כתמי בוץ, כתמי יין, כתמי דם ועוד כתמים רבים אחרים שאנו כמובן נרצה לנקות בכל מתאר, יש כתמים עיקשים כמו שמן, פיח, גריז וכן הלאה. את הכתמים הללו יהיה קשה מאוד להסיר במים קרים ולכן אפשר להשתמש במים חמים. במקרים חמורים יותר אפשר להשתמש במכונת קיטור, כאשר מכונה זו חמה מאוד ושום כתם לא יעמוד בפניה.

השאירו תגובה