מדוע כדאי לנו לבחור אריחי קרמיקה לבית?

קרמיקה היא אחת מאפשרויות הריצוף הנפוצות ביותר בעיצוב בתים ומשרדים בעולם כולו, אריח הקרמיקה הוא בחירה פופולרית וחכמה עבור קירות, מטבחים, מקלחות ועוד..
קרמיקה במגוון סגנונות עיצוב – גדלים, צורות ומרקמים, העובוה שהוא מגדיל את ערך הבית, ידידותי לסביבה, מפחית אלרגנים בבית, כל אלו הם רק חלק מיתרונות אריחי הקרמיקה.

היתרונות של קרמיקה לבית

ידידותי לסביבה – אריחי הקרמיקה מיוצרים החומרי גלם טבעיים לרוב חימר, חול וזכוכית שמשולבים פעמים רבות עם חומרים ממוחזרים דבר המאפשר למחזר אותם ב"תום השימוש". אריחים שומרים על קרירות הבית בקיץ ומוסיפים בידוד בחורף, דבר המפחית את השימוש במכשירי חשמל.
אחזקה – אריחי קרמיקה קלים לתחזוק, הם עמידים במים ואינם צוברים לחות, מתנקים בקלילות וניתן לחטא אותם, האיטום מחזיק שנים רבות ולכן הם מעולים גם לשימוש במטבחים ומקלחות.
עלות – אריחי קרמיקה לבית חסכוניים במחירם, התקנתם פשוטה, כמעט ולא נשרטים וניתן להחליף רק אריח אחד במקרה ונוצר סדק, לכן תמיד כדאי לשמור כמה אריחים נוספים בצד.
אפשרויות, סגנונות ועיצוב – ישנם ממש סגנונות שונים ברחבי העולם, הצורות, הצבעים, וסגנונות העיצוב הם כמעט אינסופיים.
מפחית אלרגניים ביתיים – האריחים כמעט ולא מושכים אבק, בבתים עם מרצפות קרמיקה יש הרבה פחות אבק בבית, האוויר נקי יותר וזהו יתרון נהדר עבור אלה הסובלים מאלרגיות הקשורות לאבק.

איך מבצעים את השינוי?

אז אחרי שנרגענו קצת מהמחשבות הרומנטיות והמתוקות על איך ייראה הבית שלנו לאחר שיהיה מכוסה קרמיקה, אנו מתחילים לחשוב ולשאול את עצמנו, איך עושים את זה מעשית. לעיתים, כל רעיון הקרמיקה מסתיים פה, כיוון שאנשים רבים חושבים ששינוי זה מצריך "להפוך את הבית" ולערוך שיפוץ כולל כשכל הרצפה באוויר. אולי תתפלאו לשמוע, חלק גדול מהקרמיקה אינו דורש כלל כזו השקעה, מבחינה מבנית וכספית, פעמים רבות ניתן להיעזר באותה קרמיקה לבית אותה מדביקים על משטחים קיימים, כך שלא צריך לדמיין את כל הבית באוויר מה שחשוב הוא להיעזר במומחים ובבעלי הניסיון המתאימים, אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, המדויק ביותר.

פה אנחנו נכנסים לתמונה

כאשר אנו מתכוונים לעשות שינוי בחיים, וזה אומר גם שינוי בבית, חשוב מאד לעשות אותו חכם, נכון, מדויק. אנו מזמינים אתכם לאולם התצוגה המפואר שלנו, בו תוכלו להתרשם ממגוון עצום של אריחים, קרמיקות, מכל מיני סוגים – גרניט פורצלן דמוי אבן, קרמיקה לבית דמוי אבן, אריחים בעיטורים קלאסיים ומודרניים, בשפע צבעים, ומעבר לכל אלוף אנשי מקצוע אשר יודעים לקרוא את המפה מהימנה, לשמוע את הצרכים שלכם, ולהתאים עבורכם את הסגנון שלכם, בתקציב שלכם, ביכולות השינוי שאתם יכולים לעמוד בהן בביתכם או במשרדכם. מחכים לכם!