חושבים על שיפוץ במקלחת? מעוניינים להוסיף חיפוי קרמיקה למקלחת שלכם?

לפניכם כמה נתונים ופרטים חשובים, שיש לקחת בחשבון: קרמיקה למקלחת היא פתרון מושלם לחיפוי של חדר המקלחת, באופן ששומר על המבנה לאורך זמן, וגם מעניק לו מראה איכותי ואווירה נעימה. הקרמיקה דוחה את המים ובכך שומרת על הקירות ועל הרצפה יבשים, באופן בו המים לא מחלחלים ליסודות המבנה, נתון משמעותי מאד! חשוב להקפיד להשתמש בדבקים המתאימים ובחומרי האיטום המתאימים, על מנת לוודא שאכן הקרמיקה עושה את העבודה.

בחירה מותאמת של קרמיקה למקלחת

האופנה של היום אינה האופנה של מחר, וסביר להניח שתשתנה פעמים רבות. כאשר אתם ניגשים לתחום של בחירת הקרמיקה המתאימה, ההמלצה היא לאו דווקא ללכת על הסגנון החדשני ביותר והאופנתי, אלא אם כן אתם מעוניינים להחליף את הקרמיקה מספר פעמים. אלא דווקא ללכת על סגנון שאתם יודעים שיהיה אהוב ונעים לכם גם בעוד עשר שנים, כשהאופנה של היום כבר תשתנה. בסופו של דבר, כל אחד אוהב לראות את הטאצ' האישי שלו בבית שלו, בסלון ובחדרים השונים, וגם בחדר המקלחת. אמנם אין שם ספה וטלוויזיה ברוב המקרים, אבל זה הזמן שלנו לעצור רגע, להתרענן, להתחיל את היום או לסיים אותו.
מדהים לראות איזה שינוי יכולה הקרמיקה המתאימה לייצר במקלחת, ולהשפיע באופן חיובי מאד על הרגשתנו ועל האווירה בבית.

אריחים למקלחת בדרגת עמידות גבוהה
חשוב לבחור קרמיקה עם דרגת עמידות גבוהה לשחיקה, ואולי אפילו במחיר קצת יותר יקר מקרמיקה רגילה, על מנת להשיג את התוצאה הרצויה, שנוגעת למידת העמידות, אחרת אמנם שמתם דגש על הפן האסתטי והעיצובי, אבל שמתם את עניין העמידות לאורך שנים, במקום השני, וחבל. דרגת עמידות גבוהה תגן על חדר המקלחת גם בפני מכות וזעזועים, חום וקור, לכלוך ועוד. אנו מזמינים אתכם להתייעץ עימנו בכל הנוגע לנושא העמידות על מנת שנוכל לסייע לכם לבחור קרמיקה למקלחת המתאימה לכם.

מגוון טקסטורות
יש מגוון טקסטורות וסוגים שונים של אריחים למקלחת, אשר ניתן להתאים לחדר המקלחת שלכם. חשוב לבחור את הקרמיקה המתאימה. למשל, יש קרמיקות עם גימור מבריק או מט, שהן קלות יותר לניקוי אולם עלולות להדגיש רטיבות או כתמי לכלוך.

סוגי סגנונות
הפופולריות הרבה של אריחים או קרמיקה לאמבטיה ולאמבטיה הובילה את השוק בישראל להתפתח רבות בעשור האחרון. תוכלו למצוא אריחים חלקים בצבעים שונים, אריחים למקלחת מעוצבים עם ציורים שונים כגון צדפות, פרחים, עלים, צורות גאומטריות, סגנונות של טפט ופסיפס, אריחים דמויי אריג, אריחים בסגנונות קלאסיים, ניאו- בארוק, ועוד.

אתם מוזמנים להיעזר במבחר היועצים והמומחים שלנו ב"גוטשטיין קרמיקה" אשר ישמחו לסייע לכם לבחור את קרמיקה למקלחת, בעיצוב המתאים, בטקסטורה הנכונה, ובדרגת העמידות המתאימה לביתכם!