שדרוג מפרט קבלן בקבלת דירה חדשה

כאשר רוכשים דירה מקבלן מקבלים מפרט של תכולת הדירה. לרוב הוא מעוטר בתרשימים, באיורים ואפילו בדגמים תלת ממדיים של מראה הדירה שאליה תתייחסו כבית בעשרות השנים הבאות. בפועל, רבים מעדיפים לא להסתפק במפרט הסטנדרטי שניתן כאשר רוכשים דירה מקבלן ומעוניינים להוסיף קצת "פלפל" לעיצוב הקיים, אם באמצעות שינוי ארונות המטבח הסטנדרטיים, בעזרת עיצוב האמבטיה או בשינוי הריצוף קרמיקה ושדרוגו.

שינוי ריצוף הקרמיקה בבית

מכיוון שאתם רוכשים דירה מקבלן אתן מקבלים בחינם את המפרט הבסיסי, אך אם אתם מעוניינים שהדירה שלכם לא תראה כמו הדירה של השכנים, מומלץ לבחור דווקא באלמנטים שלא יעלו לכם כמו קנייה של דירה נוספת, כאשר אחד מהם הוא שינוי הריצוף קרמיקה. מרבית הדירות, גם במתחמים יוקרתיים יחסית, מגיעות עם רצפה סטנדרטית. לרוב יהיה מדובר באריחי קרמיקה שהקבלן רוכש בסיטונאות, ומעביר בלוקים שלמים שלהם למתחם. אחרי רכישה של דירה מקבלן שינוי משמעותי של אריחי הקרמיקה המרכיבים את רצפת הבית יכול לשנות את כל מראה הבית, ולעלות בין 20 ל-35 שקלים למ"ר בלבד. כשקונים דירה מקבלן ניתן גם לבחור צבעים וטקסטורות שונות, ולשלב מספר דגמים קיימים כדי להקנות מראה יותר מעניין לרצפה.

חיפוי הקירות באמבט ובמטבח בקרמיקה

אחרי רכישה של דירה מקבלן שינוי בחיפוי הקירות באמבט ובמטבח יוכל לשדרג את החדרים הללו באופן משמעותי.מה שאפשר לעשות עם הדירה מקבלן זה למשל לבחור באריחי קרמיקה שחורים לרצפת האמבט המשווים מראה נועז ויוקרתי, או לבחור בעיצובי קרמיקה המזכירים מבנה שיש טבעי. ניתן גם לחפות את קירות האמבט באריחי קרמיקה מהודרים ולשחק עם הצבעים כך שיתאימו לצבעי הכלים הסניטריים בחדר זה. גם המטבח יכול לקבל לוק חדשני יותר עם חיפוי אריחי קרמיקה בצבעים עזים, המשתלבים בצבעים השולטים בארונות ובשולחן האוכל,אם באפשרותכם להתייעץ עם סטייליסטית זה יהיה צעד חכם, אחרי הכל אתם תגורו שם במשך שנים רבות אז עדיף שהבית יהיה לטעמכם.

לסיכום, היתרון הגדול בשינויי הקרמיקה שמופיעים בעיצוב דירה מקבלן הוא היכולת לבחור את האנרגיה שאנו רוצים שהדירה החדשה תשדר – ממראה חדשני ונועז המשרה אווירה דרמטית ועד לעיצוב סולידי ופשוט המשרה אווירה נינוחה וחמה.