מדוע אריחי קרמיקה צבעוניים?

אריחי קרמיקה מסוג זה שוברים את הקווים האפורים-חומים שמקובלים לרוב בעיצוב מרצפות. קרמיקה זו מכניסה צבע ועניין לריצוף הבית, שהופך להיות אטרקציה בפני עצמו. מוצרים אלו מתאימים לעיצוב של כל חדרי הבית – סלון (בין אם הוא גדול במיוחד או קטן מאוד), חדרי שינה וכמובן גם חדרי אמבטיה. חברת קרמיקה גוטשטיין מזמינה אתכם ליהנות ממבחר גדול של אריחים מצוירים מקרמיקה ומייעוץ מקצועי בהתאמת קישוטים שונים לריצוף ביתכם.

שמעתם כבר על אריחי קרמיקה מצוירים, שכובשים את עולם הריצוף?
חברת גוטשטיין מזמינה אתכם ליהנות מיתרונות רבים, היצע רחב של מוצרי איכות, סיוע מקצועי בבחירת אריחים, סיוע בהתאמת המוצרים לצרכים ,ואספקה בתאריך הדרוש ללקוח.

אריחים איכותיים אומנותיים לבית של אומנים
יש לזכור כי אריחים מסוג זה מצריכים גישה ייחודית לעיצוב הבית כולו, כאשר יש לראות את התמונה המלאה של החדר כבר בעת בחירת הריצוף. בכדי להקל עליכם את מלאכת העיצוב, וכדי למנוע מכם טעויות בעיצוב הבית, אנו מעמידים לרשותכם יועצים מנוסים וותיקים, שיעזרו לכם לנווט לחוף מבטחים מבין המבחר העצום של המוצרים.

שיטת העבודה ביצירת אריחים מעוצבים
הגדולה של אריחים מצוירים מקרמיקה נעוצה בכך ששיטת ההנחה שלהם זהה לשיטת הנחה של כל אריח קרמיקה אחר. עם זאת, יש לשים לב לכך שבמרבית המקרים הציור מורכב מכמה אריחים, ולכן חשוב להניח אותם בצורה נכונה ועקבית. מסיבה זו יש לתכנן את שלבי העבודה בצורה קפדנית. בנוסף, בסוג זה של ריצוף עבודה נקייה ברמת גימור גבוהה חשובה במיוחד, ולכן מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום. בית אומנותי ומעוצב מתחיל בריצוף, וריצוף זה קרמיקה גוטשטיין.

לרכישה נכונה של אריחי קרמיקה לקבלת טיפים שווים

אחת הדילמות העיקריות שמלוות תהליך של שיפוץ היא דילמה הקשורה לאריחי הקרמיקה שישולבו באמבטיה ובמטבח. למעשה, הבחירה באריחי קרמיקה היא מורכבת ורגישה משום שהיא תשפיע רבות גם על עיצוב הבית וגם על המידה שבה יהיה זה פשוט (או מורכב) לנקות אותה. המבחר הרחב של אריחים, צבעים, גוונים ומרקמים, הוא מבחר שעשוי לבלבל לא מעט אנשים, ורגע לפני שאתם צוללים פנימה ומתחילים לסרוק דגמים, צורות וצבעים, יש כמה טיפים קטנים שיכולים לעזור לכם לעשות את זה נכון. הטיפ הראשון והחשוב יהיה דווקא קשור לגודל האריח, ובאופן כללי מומלץ לבחור באריחים גדולים יחסית, שמשווים לחלל כולו מראה יוקרתי יותר. האריחים הגדולים יוסיפו במידה רבה גם לתחושת המרחב שתיווצר, והם יצרו תחושה שמדובר בחדר רחב ומרווח יותר.

איך בוחרים צבע מתאים?
בכל הקשור לאריחי קרמיקה ישנו מגוון עשיר של צבעים מהם תוכלו לבחור. עם זאת, ההמלצה העיקרית היא לבחור בצבע שאיננו כהה מידי, כדי להימנע ממצבים לא נעימים שבה גרגרי אבק נעשים בולטים ויוצרים תחושה של לכלוך והזנחה, וגם המים (שמטבעם זורמים יותר באמבטיה) משאירים אחריהם סימנים לא חינניים במיוחד. מצד שני, צבע בהיר מידי יתאים קצת פחות למטבח, שכן כל פירור או טיפת רוטב שתיפול אל הקרקע במהלך הבישולים תשאיר אחריה סימנים למען יראו וייראו. אפשרות נוספת שכדאי לשקול היא שילוב של אריחים עם דוגמאות, שכן גם טקסטורות שונות יכולות לעזור לכם למנוע את כל אותם הנזקים הבולטים לעין, או את העובדה שדווקא הבוקר לא התחשק לכם לנקות את הבית. שימוש במספר אריחים איכותיים עם דוגמאות שונות ומגוונות תוסיף עוד עושר למראה הכללי של החלל, כך שמשחק בין טקסטורות יכול להיות אידאלי.

על אסתטיקה וניקיון
אריחי קרמיקה מבריקים נראים מאוד מושכים ויפים, והם בהחלט כאלה, אבל הם גם תובעניים יותר. ככל שהאריח מבריק יותר מיסודו כך הוא מדגיש כל לכלוך מיותר, כך שהוא מתאים רק למי שמאוד אוהב לנקות את הבית מדי יום ביומו. בסופו של יום, אם תקפידו לבחור אריחים גדולים יותר, עם צבעים נכונים ומרקמים מעניינים, תוכלו להפוך את החלל המיועד לאטרקציה של ממש. מצד אחד תיצרו תחושה של מרחב וגודל, מצד שני תשמרו על מראה נקי ומטופח של החלל גם אם אתם לא הטיפוסים הקפדניים ביותר בכל הקשור לניקיון. כך או כך חשוב לזכור שאריחים צריכים להיות איכותיים ועמידים, ושההתקנה שלהם מתבצעת באופן מקצועי ומדויק. עבודה שאיננה איכותית תבלוט לעין מאוד גם בשל חוסר הסדר והתיאום בין האריחים, וגם בשל העובדה שמהר מאוד יחלו האריחים להתנדנד או להיסדק. אריחים איכותיים והתקנה מקצועית – אלו הם שני הדברים שחשוב להקפיד עליהם, לטובת התקנה מושלמת והנאה לטווח ארוך.