אודות גוטשטיין

גוטשטיין בע"מ, מהחברות הוותיקות בארץ לשיווק קרמיקה, גרניט פורצלן, כלים סניטריים וברזים , מובילים אופנה כבר למעלה מ 65 שנים .

הוקמה בשנת 1953 בראשון לציון על ידי צבי גוטשטיין ז"ל ובת שבע גוטשטיין ז"ל – המייסדים של החברה. כיום מנוהלת החברה על ידי בני הדור השני והשלישי של המשפחה.

גוטשטיין צבי זל
גוטשטיין בת שבע זל

גוטשטיין בע"מ מייבאת ומשווקת קרמיקה, כלים סניטרים וברזים ממיטב החברות והמותגים בעולם, כבר למעלה מ-60 שנה. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות פרטיים, סוחרים, קבלנים, אדריכלים ומעצבי פנים, ומפעילה אולם תצוגה רחב ידיים בראשון לציון, בו ניתן להתרשם ממגוון עשיר של מוצרים. האולם נמצא כ- 15 דקות נסיעה בלבד מתל-אביב. הגישה למקום קלה והחניה בחינם ובשפע החלק החשוב ביותר מהמוצרים בבית שלנו הם קרמיקה מוצרים אלו קובעים במידה רבה ובאופן לא מבוטל את אופי הבית, את עיצובו ואת סגנונו של הבית. חדר האמבטיה הוא החדר המפנק ביותר בבית.

אנו מייבאים קרמיקה, גרניט פורצלן ברזים וכלים סניטריים מכל העולם. כל המוצרים עוברים בקרת איכות קפדנית, ועומדים בכל התקנים הרלוונטיים.
אנו משווקים בישראל מוצרים מהחברות המובילות בעולם כגון IDEAL STANDARD , OLI , DEL CONCA , RAGNO ועוד .
גוטשטיין בע"מ מספקת את מוצריה ללקוחות פרטיים , משווקים , סוחרים , קבלנים , פרוייקטים פרטיים וציבורים , אדריכלים ומעצבים .

 

התצוגה , חדשה ומשופצת , מתפרשת על פני 3000 מטר של מוצרים איכותיים ורעיונות עיצוב מתקדמים ומקוריים, אשר יספקו לכם השראה רבה בתכנון הבית או בית העסק שלכם .
הגישה לאולם התצוגה קלה , במרכז ראשון , החנייה בחינם ובשפע .
לידיעת לקוחותינו – התצוגה בעלת אישור נגישות מלא !
אספקת הסחורה מתבצעת דרך מרכז לוגיסטי חדש מתקדם ומשוכלל של 16000 מ"ר במרכז הארץ , באזור התעשיה החדש של ראשון לציון .

בואו להתרשם ממגוון ענק

באולם התצוגה שלנו

בגוטשטיין ילווה אותך מעצב אישי לאורך כל הפרויקט

לפרטים נוספים והתייעצות חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם