חדר הרחצה שלנו משרת אותנו לא מעט במהלך השבוע. לרוב אנו משתמשים בו כמה פעמים ביום: בבוקר, כשאנו קמים, ובערב, לפני השינה. במרבית הבתים יש יותר מחדר רחצה אחד ובחלק גם יש חדר רחצה המיועד אך ורק לאורחים. כיורים לאמבטיה הם אחד האלמנטים הבולטים בחדר עצמו, וככאלה חשוב שייבחרו בקפידה. החלטתם לשפץ את חדר הרחצה שלכם ואתם מעוניינים לשלב בו כיורים מתאימים? בונים בית חדש וחשוב לכם להתאים לכל חדר את הפתרונות הנכונים לו? אם כן, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את הכיורים הנכונים:

להשוות בין כמה דגמים

השוק מציע כיום מגוון עצום של כיורים לאמבטיה. הם נבדלים אלה מאלה במידות שלהם, בעיצוב שלהם, בחומרים שמהם הם עשויים וגם במחיר. לאור המבחר הרב, מומלץ מאד להשוות בין כמה דגמים שונים ולא למהר לקבל החלטה. השוואה כזו תחשוף אתכם לדגמים שסביר שנתקלתם בהם בפעם הראשונה וגם תספק לכם מידע חשוב על האפשרויות השונות.

להגדיר את הצרכים

מכיוון שיש סוגים שונים של כיורים, חשוב מאד שתגדירו את הצרכים שלכם, ובהתאם תחפשו את הכיורים המתאימים: היכן אתם רוצים לשלב אותם – בחדר הרחצה של ההורים? של הילדים או אולי של האורחים? האם אתם מעוניינים לשלב שני כיורים או אולי מסתפקים בכיור אחד? יש לקחת בחשבון מי הם המשתמשים (ילדים או מבוגרים) ולהבין לעומק את הצרכים השונים. רק כך אפשר למצוא כיורים פונקציונאליים שישרתו אתכם לאורך שנים.

העיצוב הכולל

מכיוון שהכיורים הם חלק בלתי נפרד מחדר הרחצה, כאשר מחפשים כיורים לאמבטיה יש לקחת בחשבון גם את העיצוב הכולל של החלל: האם חדר הרחצה מעוצב בסגנון מודרני? קלאסי? כפרי? רטרו אולי? הגדרת הסגנון העיצובי תעזור לכם למצוא כיור תואם שישתלב כהלכה. הכיור איננו מוכרח להיות באותו סגנון עיצובי אך כן חשוב שישתלב באופן הרמוני וזורם.

ומה באשר לעלויות?

לאחר שהגדרתם את התקציב שלכם, את הסכום שאותו אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא לטובת רכישת הכיורים, כדאי להשוות גם מחירים, כחלק בלתי נפרד מסקר השוק שלכם. יש בשוק כיום שפע של אפשרויות, חלקן זולות יותר וחלקן יקרות. אם איכות חשובה לכם ואינכם מוכנים להתפשר עליה, דעו שסביר שתצטרכו להוציא על כך לא מעט כסף. אולם בראייה לטווח הארוך, ההוצאה הזו בהחלט מצדיקה את עצמה וכדאי לכם לשקול זאת ברצינות.

 

בין אם אלה כיורים לאמבטיה, ברזים, אסלות סמויות או כל אלמנט אחר, הקפידו לפנות אך ורק למומחים בתחום ואל תתפשרו על האיכות. חנויות המתמחות במכירות כיורים ומוצרים נוספים בתחום זה הן הכתובת הנכונה והמקום שבו תוכלו לאתר בקלות ובמהירות בדיוק את מה שאתם מחפשים וגם מה שאתם זקוקים לו.

השאירו תגובה