מעוניינים לעצב את הבית שלכם במראה טבעי, אך במקביל רוצים גם לשמור על הנוחות שבריצוף גרניט פורצלן? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! גרניט פורצלן דמוי שיש או דמוי אבן.

חברת גוטשטיין קרמיקה מעמידה לרשותכם את כל מה שאתם מחפשים:

  • מבחר גדול של מוצרי גרניט פורצלן דמוי אבן ודמוי שיש.
  • מוצרי איכות, הנחתכים בחיתוך לייזר ונוחים לעבודה.
  • עבודה עם מוצרים של היצרניות המובילות בכל העולם.
  • מוצרים חדישים ומודרניים.
  • סיוע מקצועי בבחירת הריצוף המתאים ביותר לצרכים שלכם.

יש לכם שאלה על גרניט פורצלן דמוי שיש או דמוי אבן?

אל תהססו לפנות אלינו במספר 9618061 – 03

פורצלן דמוי שיש סלון
גרניט פורצלן שיש
גרניט פורצלן דמוי שיש

איך מעצבים בית מודרני?

מגמות העיצובהמודרניות מתמקדות במידה רבה בריצוף הבית, שכן העיצוב של הבית מתחיל מלמטה. כיוםניתן לזהות שהמעצבים דוגלים במראה טבעי ומשתמשים יותר ויותר בחומרים טבעיים, כגוןשיש, עץ, אבן, מתכות ועוד. כיום ניתן לזהות מגמת עלייה בולטת בפנייה לריצוף שישואבן.

הבעיה היא שהחומרים הטבעיים עלולים להציב אתגרים רבים – קושי בהנחה ישרה שלהרצפה, קושי בתחזוקה לאורך זמן, שחיקה מהירה, ספיגה של כתמים ועוד. הפתרון שנמצאלבעיה זו הוא ייצור של מרצפות גרניט פורצלן דמוי שיש וגרניט פורצלן דמוי אבן.מוצרים אלו אינם דורשים תחזוקה מיוחדת, כל רצף יודע לעבוד איתם, והכי חשוב – הםנראים בדיוק כמו הדבר האמיתי.

מוצרי גרניט פורצלן דמוי שיש או דמוי אבן בגוטשטיין קרמיקה

בגוטשטיין קרמיקה אנו מזהים את הצורך של לקוחותינו ומעמידים לרשותם קולקציות של גרניט פורצלן דמוי שיש ודמוי אבן. קולקציות אלו כוללות מבחר גדול של צבעים, גוונים וגדלים, כאשרכל המוצרים שתמצאו אצלנו עונים לדרישות האיכות הגבוהות ביותר.

בכדי להקל עליכם, אנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע מובילים ומנוסים, שיעזרו לכם לבחור את המרצפות המתאימות ביותר לצרכים שלכם, כאלו שיאפשרו לכם לקשט את הבית.

אנו מחכים לכם באולם התצוגה שלנו שנמצא בראשון לציון!

לחצו כאן למידע נוסף על פורצלן דמוי פרקט