מחפשים כיורים לאמבטיה? בגוטשטיין מציעים לכם מגוון של כיורים באיכות גבוהה, שישתלבו באופן מושלם בכל חדר רחצה. כיורים אלה מיוצרים על ידי מיטב המומחים ומביאים איתם הרבה מאד סטייל, שקשה להתעלם ממנו. נחשפים למספר רב מאד של אפשרויות ואתם תוהים במה כדאי לכם לבחור?

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא כיורים חדשים נהדרים:

אפיינו את הצורך שלכם ואת השימוש הצפוי בכיור

כדי לבחור נכון כיורים חדשים לחדר הרחצה, חשוב להגדיר תחילה את הצרכים. היכן אתם רוצים להתקין את הכיורים ומי צפוי להשתמש בהם? אתם, המבוגרים, או אולי הילדים הצעירים? האם מדובר בחדר רחצה אחד שמיועד לכל בני המשפחה או שמא ישנם מספר חדרי רחצה כאלה בבית? אם צפויים להשתמש בכיור לא מעט בני בית, חשוב מאד שהכיור שאתם בוחרים יהיה עמיד וחזק. כזה שיחזיק מעמד לאורך שנים וגם ישמור על המראה ועל הסגנון שלו.

האם אתם רוצים כיור מונח או אולי כיור שקוע?

כשאתם מחפשים כיורים לאמבטיה, תתקלו במגוון רחב של סוגים. ישנן שני אפשרויות כיום לבחירה בכל הקשור לאופן הנחת הכיור והתקנתו: כיור מונח על השיש או כיור שקוע. לאחרונה הפך הכיור המונח לבחירה פופולארית מאד ולא בגלל הסגנון העיצובי השונה שהוא מביא אתו. יחד עם זאת, הכיור השקוע הוא הגרסה הקלאסית המסורתית יותר, שעבור רבים גם נוחה יותר. אם חדר הרחצה מיועד גם לילדים, כיור שקוע במקרה הזה יהיה נוח יותר לגישה. כיור מונח, לעומתו, ישווה לחדר הרחצה שלכם מראה עכשווי מאד וגם אלגנטי במיוחד, אם ישנה חשיבות רבה מבחינתכם לסגנון שלו.

היצרן

מכיוון שהכיורים צפויים ללוות אתכם לא מעט שנים, האיכות שלהם כמו גם רמת העמידות הם פרמטרים שאסור לשכוח. ולכן, בחירת כיורים לאמבטיה המיוצרים על ידי יצרנים מוכרים ומובילים בתחום היא הדרך הנכונה. פנו לחברה המתמחה במכירת כיורים מסוג כזה והיעזרו בצוות המקום על מנת לאתר את הכיורים המושלמים עבורכם. כך תדעו שבחרתם נכון ושיש גם כתובת אמינה ומקצועית, שעומדת מאחורי הרכישה.

מידת התאמתו של הכיור לאלמנטים האחרים

מלבד הכיור שנמצא בחדר הרחצה, ישנם אלמנטים נוספים שנמצאים בחלל. על הכיור, למשל, להתאים לשיש שבו בחרתם. עליו להיות תואם, מבחינת עיצובית, לשלל האלמנטים שנמצאים במקום ולהשתלב לצדם באופן הרמוני. כל האלמנטים האלה יחדיו הם שיוצרים את המראה ואת האווירה שבחלל וחשוב שהם ישתלבו נכון זה לצד זה. אם חדר הרחצה שלכם "שקט" מאד בסגנונו, אפשר למשל לבחור כיור בעל מראה ייחודי ובולט מאד, כזה ש"יקפיץ" את הטון העיצובי ויוסיף אמירה מסוימת. אם חדר הרחצה עמוס בפריטים ובאלמנטים מסוגננים, כיור בסגנון קלאסי ונקי הוא הפתרון הנכון.