סגנונות וצבעים רבים

אנו מציעים סגנונות שונים של אריחים, בגדלים שונים, בטקסטורה מגוונת, בקשת רחבה של צבעים אשר יכולים להשתלב באופן משלים והרמוני עם הסביבה אותה בחרתם לעצב. האפקט של האריחים על הסביבה הינו משמעותי מאד, אנו כאן על מנת לייעץ לכם ולסייע לכם לבחור בסגנון, בסוג ובצבע האריחים הטובים ביותר עבורכם ועבור הסביבה אותה בחרתם לעצב.

קרמיקה דמוי אבן היא הבחירה החכמה

אריחי הקרמיקה שלנו, מסוג גרניט פורצלן דמוי אבן, וקרמיקה דמוי אבן, פופולאריים ביותר בישראל, מאופיינים בעמידות חזקה ומאפשרים לכם ליהנות ממראה בית וחצר אציליים.

היתרונות הבולטים בבחירת גרניט פורצלן דמוי אבן

היתרון הבולט ביותר מתייחס למראה האסתטי והמהודר שנותן הגרניט בשילוב עם הקרמיקה בבית. מראה האבן והקרמיקה מעניקים למרחב את הטאצ' האצילי ומשנים את כללי המשחק. יתרון נוסף, חשוב לא פחות, הוא הניקוי הקל אשר מתאפשר בריצוף זה, במינימום מאמץ. ישנם חומרי ניקוי המותאמים במיוחד, אין משתמשים בחומר וקס כלשהו, אלא במטלית לחה ובחומרי הניקוי המותאמים.

הגרניט דמוי אבן מתאים מאד לריצוף משטחים שנוטים להירטב כגון מטבחים ואמבטיות, הוא בעל ספיגה נמוכה ועמידות גבוהה בפני שחיקה. יתרון משמעותי נוסף מתייחס לקלות ההתקנה של אריחים אלו בבית, במשרד, או היכן שתבחרו. אין צורך להיכנס לשיפוץ כולל ו"להפוך את הבית", ההתקנה מתבצעת על ידי מתקינים מנוסים.

כל היתרונות הללו שמו את החומר הזה כאחד החומרים הפופולאריים ביותר בתחום הריצוף בארץ, לא רק לבתים פרטיים ומשרדי עבודה, אלא גם כמסעדות, מועדונים, מרכזי קניות, שדות תעופה ועוד.

הטכנולוגיה של החומר דמוי האבן

גרניט פורצלן עשוי מחומרים שונים ובכך ייחודיותו, אשר מאפשרת לנו ליצור סגנונות שונים של אריחים, למרחב אשר מתאים לכם. הרכב החומרים עשוי מגרניט, קוורץ וקריסטלים, ובשילוב המיוחד ביניהם, ניתן ליצור מראה מעודן ואסתטי, אשר משפיע רבות על המראה הכללי של המרחב.הטכנולוגיה, אשר מאופיינת בזמן שריפה ארוך וטמפרטורות גבוהות, מאפשרת לייצר אריחי גרניט פורצלן דמוי אבן במראה שאינו פוחת מהמראה המקורי.

מדוע לבחור קרמיקה מסוג אבן

ריצוף באבן ביתית אמנם מעניק למרחב יתרונות כגון סטייל, יוקרה, תחושת רוגע וביתיות, אולם החסרונות שבריצוף זה, כגון הצורך בתחזוקה קבועה בעיקר, ונטייתה של האבן הטבעית להשתנות ובעקבות כך ללטשה, מביאים אותנו להמליץ לכם על קרמיקה דמוי אבן, כתחליף איכותי ומדויק. ניתן לייצר אריחי קרמיקה דמוי אבן בשיטות ייצור דיגיטליות מתקדמות, ברמת דיוק וגימור גבוהה, ועל ידי כך ליהנות מהיתרונות הבולטים שבריצוף מסוג אבן, לצד הפרקטיות הנוחה שאינה דורשת תחזוקה מיוחדת, של הקרמיקה. אריח קרמיקה דמוי האבן שומר על מראה אחיד ונקי לאורך זמן, ואינו דורש ליטוש או שימוש בחומרי אטימה.