אסלה תלויה או אסלה סמויה?

אסלה תלויה ואסלה סמויה זה בעצם אותו הדבר, העיצוב החדשני הזה הפך בשנים האחרונות לאלמנט פופולארי מאד, שאפשר למצוא בבתים רבים, כמו גם במקומות ציבוריים שונים. בגוטשטיין מציעים לכם מבחר של אסלות תלויות, שמהן תוכלו לבחור, כאלו שניתן לשלב בכל מקום שרוצים. בעזרתן ניתן להפוך את חדר השירותים לאסתטי יותר ולשוות לו מראה נהדר וגם מושקע.

היתרונות השונים שמציעות אסלות תלויות

כאשר מדברים על אסלות תלויות מתכוונים לאסלה ללא התחתית שלה, כלומר – ללא הרגל שעומדת על הרצפה. אסלה תלויה מותקנת ישירות אל הקיר באמצעות ברגים מחוזקים והיא מתחברת אל תשתיות הביוב. בעזרתה ניתן להפוך את החלל למודרני יותר, נקי יותר בעיצובו או ליצור סגנונות עיצוב אחרים, ההופכים אותו למקום עם הרבה מאד סטייל.

לא בכדי מדובר בפתרון שהפך לפופולארי מאד בשנים האחרונות. אסלה שהיא סמויה מציעה יתרונות רבים. היא מתאימה לכל חדר שירותים וגם לכל מבנה. מכיוון שאין את החלק שמחבר אותה לרצפה, נראה כאילו האסלה מרחפת לה באוויר מה שמוסיף לא מעט עניין ויופי למקום. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון גם את עניין התחזוקה המהווה יתרון משמעותי. קל הרבה יותר לנקות חדר שירותים כאשר יש אסלות תלויות וליהנות מסטריליות רבה.

האסלה התלויה היא אסלה ללא רגל כאמור, אסלה שמרחפת באוויר. היא יציבה מאד, למרות שלא עומדת על רגליים, שכן היא מחוברת ישירות אל הקיר בעזרת ברגים חזקים במיוחד. את האסלה מחברים למערכת ולצינורות הביוב, כמו כל אסלה רגילה, כך שמתקבל מיכל הדחה נסתר שלא מפריע למראה החלל. אסלות סמויות ידועות כאלגנטיות הרבה יותר מאשר האסלות הישנות, המוכרות לנו. הן נוחות ויעילות מאד ובעזרתן ניתן לשמור על ניקיון חדר השירותים ללא כל בעיה.

כיצד למצוא את המתאימה

כשמחפשים אסלה תלויה יש לבחון את נושא העלות. אסלה מסוג כזה נחשבת ליקרה יותר מאסלה רגילה. יחד עם זאת, זוהי הוצאה משתלמת הרבה יותר ולו בזכות שלל היתרונות שהיא מביאה אתה. התחזוקה נוחה יותר, השימוש נעים יותר ובאופן כללי זהו פתרון אסתטי ויפה יותר. כדי למצוא אסלה מתאימה, מומלץ לפנות למומחים. ניתן למצוא אסלות מסוג כזה במגוון של סגנונות ושל צבעים, וחשוב לבחור את הפתרון הנכון בהתאם לצרכים הקיימים וגם בהתאם לתקציב שברשותכם. טווח המחירים הוא רחב ויש לקחת בחשבון את ההוצאה הנוספות, הנלוות גם הן לשיפוץ או לעיצוב המחודש של חדר השירותים.

סקר שוק במקרה הזה הוא פתרון נהדר. הוא יעזרו לכם לבחון אסלות סמויות מסוגים שונים, להכיר טוב יותר את השוק וגם להיחשף לסגנונות העיצוב המקובלים יותר (או פחות) כיום. כדאי מאד להתייחס לכלל האלמנטים שנמצאים בחדר השירותים ולוודא שהאסלה שנבחרה מתאימה להם ויוצרת יחד איתם את המראה הנכון, את העיצוב שבו מעוניינים.